6Kveten

Radim Palán a Jirka Čech zazářili mezi elitními jezdci na Fajtově kopci

1/4/2013 Konec sezony pro jezdce z týmu Dropit byl famózní. Dvojí vítězství, párty a crazy Harlem Shake. Začátkem března se v lyžařském areálu ve Velkém Meziříčí konal druhý ročník závodu Skicross Open Velké Meziříčí. Na Fajtově kopci se sešlo kolem čtyřiceti závodníků v kategoriích elite, hobby a ženy. Dvoudenního závodu se zúčastnili i závodníci z týmu Dropit. Účast se vyplatila Radimovi Palánovi, který se v kategorii elite ukázal jako opravdová skicrossová elita. První den závodu se pěkně nakopnul ziskem 5.místa a druhý den už jako neporazitelný získal 1. místo. Nezaostal ani druhý Dropit rider Jirka Čech, který vybojoval parádní 3.místo. Kluci si celou akci náramně vychvalovali. A to jak organizaci, tak i doprovodný program. Organizátoři závodu si navíc dovedli poradit i s nepřízní počasí, které se jevilo spíš jako jarní a z mokrého sněhu dokázali připravit parádní technicky náročnou třicetivteřinovou trať, na které bylo celkem osm skoků. Svůj závodní víkend si kluci okořenili natáčením originálního skicross Harlem Shaku, ve kterém není nouze o šílené kreace a převleky. O tom co umí tahle partička skicrossáků když dají hlavy a těla dohromady se můžete přesvědčit sami :) Všechny jezdce z týmu Dropit podporuje značka LEKI.